Otwórz konto
Bank zmieniającego się świata
 
 
Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego

Terminal płatniczy za 0 zł

Kontakt z doradcą
Dostępność
Online
Oddziały

O programie 

Bank BNP Paribas, w ramach partnerstwa z firmą Elavon^, dołączył do Programu „Polska Bezgotówkowa”, realizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa.

„Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Celem programu jest rozszerzanie sieci placówek akceptujących karty płatnicze oraz wprowadzanie nowości technologicznych wspierających akceptację kart.

Program skierowany jest do przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za pomocą kart płatniczych. W ramach Programu Fundacja Polska Bezgotówkowa pokryje wszystkie koszty związane z posiadaniem przez firmę przedsiębiorcy terminala POS (nie tylko koszt najmu) przez okres 12 miesięcy.1

 

**Umowa dzierżawy terminala płatniczego jest zawierana z Elavon Financial Services DAC Oddział w Polsce.

Dowiedz się więcej o programie Polska Bezgotówkowa.

Polska Bezgotówkowa - terminalizacja, 0 zł za terminal płatniczy

Dla kogo?

Z Programu Polska Bezgotówkowa mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy:

 • w ramach prowadzonej działalności nie akceptowali kart płatniczych w swoich sklepach/placówkach w okresie ostatnich 12 miesięcy
 • nie prowadzą działalności handlowo-usługowej w ramach franczyzy
 • działają jako pojedyncza placówka lub posiadają sieć placówek nie większą niż 5 lokalizacji pod tym samym znakiem towarowym
  ZNAJDŹ Centrum klienta  

Co zyskujesz?

 • Wspierasz proces sprzedaży i zwiększasz obroty swojego biznesu dzięki akceptacji kart
 • Zyskujesz szybki dostęp do pieniędzy wpłaconych za pośrednictwem terminala – są na Twoim koncie już kolejnego dnia roboczego
 • Otrzymujesz możliwość korzystania z bezpłatnego raportowania online w systemie Elavon Connect. 

Poznaj korzyści udziału w programie

Jak skorzystać z oferty JEŚLI  NIE  JESTEŚ  KLIENTEM BANKU

 

1

Załóż rachunek bieżący dla klienta biznesowego w Banku BNP Paribas Polska S.A.

 • Podczas tej samej wizyty w centrum Klienta Banku złóż wniosek o dzierżawę terminala . 

Znajdź centrum Klienta

2

Z pomocą naszego doradcy podpisz umowę z firmą Elavon

 • Wskaż do rozliczeń płatności z terminala rachunek bieżący prowadzony w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.
3

Terminal zostanie dostarczony przez kuriera lub serwisanta pod wskazany w umowie adres

4

Przejdź szkolenie z obsługi terminala w ustalonej z Elavon formie w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie

Jak skorzystać z oferty jeśli posiadadasz rachunek bieżący

 

1

Skontaktuj się z naszym doradcą i podpisz umowę z firmą Elavon zdalnie (elektronicznie) bez konieczności wizyty w centrum Klienta

2

Wskaż do rozliczeń płatności z terminala rachunek bieżący prowadzony w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.

3

Terminal zostanie dostarczony przez kuriera lub serwisanta pod wskazany w umowie adres

4

Przejdź szkolenie z obsługi terminala w ustalonej z Elavon formie w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie

OPŁATY I PROWIZJE

Miesięczna opłata za terminal

 • Przez pierwsze 12 mc - 0 zł
 • Od 13 miesięcy umowy: 32-45 zł w zależności od rodzaju terminala

Prowizja od transakcji kartami Visa i Mastercard

 • Przez pierwsze 12 mc lub do wykorzystania limitu 100 tys zł obrotu kartami 0 zł2
 • Od 13 miesiąca 0,65% + 5 gr

Prowizje od transakcji BLIKiem

Przez cały okres trwania umowy 0,34% + 5 gr

Dodatkowe usługi

DCC, Cashback, raportowanie online, logo na wydrukach, doładowania komórek – 0 zł

Najczęściej zadawane pytania

 • Jest to usługa, dzięki której posiadacze kart Visa, Mastercard i Maestro mogą wygodnie wypłacać do 300 PLN podczas zakupów płaconych kartą - w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy. Takich punktów z Cashbackiem, rozsianych po całej Polsce, jest już obecnie ponad 250 tys. (więcej niż bankomatów).

 • Usługa DCC pozwala na przeliczenie* kwoty zakupów dokonywanych kartami międzynarodowymi z PLN na własną walutę właściciela karty już na etapie rozpoczęcia płatności kartą. Nie pobieramy opłat aktywacyjnych ani comiesięcznych; nie obowiązują też minimalne kwoty miesięczne. Co więcej, podzielimy się z Klientem naszym przychodem uzyskanym z transakcji DCC poprzez zwrot części prowizji pod koniec miesiąca. Zatem, im więcej transakcji DCC, tym wyższy będzie poziom Twoich zysków.

  * Elavon oferuje przeliczenie 46 walut.

 • Elavon ma bezpłatny system raportowania online, iMerchantConnect, który umożliwia szczegółowe i nieskomplikowane raportowanie w czasie rzeczywistym. Jest on także niezwykle przydatny w celu uzgadniania przychodów oraz przeglądania wyciągów online. Dodatkowo można korzystać z WebMIS – systemu, który oferuje szybki i łatwy dostęp do danych transakcyjnych kart kredytowych i debetowych. Portal ten, używając terminala wirtualnego, służy klientom również do przeprowadzenia transakcji wykonywanych bez fizycznej obecności karty – wszystko to wchodzi w zakres usługi dla Klientów BNP Paribas Bank Polska.

 • Elavon oferuje szeroki wybór najnowszych terminali stacjonarnych i przenośnych, łączących się przez linię telefoniczną, sieć internetową lub sieć telefonii komórkowej. Nasze rozwiązania sprostają wszystkim potrzebom Twojej Firmy

  Terminal stacjonarny IP lub GPRS:

  Łączy się z Internetem przez linię telefoniczną lub przewód podłączony do routera.

  Idealny dla firm, które obsługują wielu klientów. Sprawdzi się przy stanowisku kasowym, w punkcie sprzedaży – na ladzie lub w hotelu – w recepcji. Przyda się on również wszędzie tam gdzie mogą tworzyć się długie kolejki.

  Terminal przenośny GPRS

  Łączy się z Internetem przez bezprzewodową transmisję danych GPRS oraz kartę SIM.

  Bezprzewodowy i przenośny terminal jest doskonałym rozwiązaniem dla restauracji i pub-ów. Terminal ma baterię i ładowarkę, dzięki temu możesz przyjmować płatność z dala od kasy.

  Terminal mobilny

  Łączy się z Twoim tabletem lub smartfonem przez Bluetooth i za pomocą aplikacji mobilnej firmy Elavon pozwala akceptować płatności kartowe, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy tylko połączenie z internetem.

  Wygodnie rozwiązanie dla firm, które prowadzą działalność w ruchu. Idealne dla handlowców, firm transportowych, taksówkarskich oraz w branżach świadczących usługi, za które płaci się poza punktami handlowymi. 

 • Wystarczy zadzwonić do Obsługi Klienta w Elavon pod numer 22 306 0316 – czynne 24 h / 365 dni w roku.

 • Tak. Przypisany Ci przedstawiciel handlowy będzie z Tobą współpracować na początku współpracy, potem obsługiwać Cię będzie Account Manager.

 • Co do zasady, dla Klientów BNP Paribas Bank Polska wykonujemy przelew środków następnego dnia roboczego do południa.

 • Tak, jest to usługa bezpłatna.

 • Elavon wraz z Bankiem BNP Paribas umożliwiają skorzystanie z dotowanego Terminala POS w ramach Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego.

  Oznacza to 0 zł przez 12 miesięcy za dzierżawę terminala oraz procesowanie transakcji.

 • Elavon nie wprowadza minimalnej kwoty transakcji kartowej.

 • Tak, Elavon posiada czytniki kart bezstykowych, współpracujące z każdym typem terminala stacjonarnego. Oferuje także terminal przenośny obsługujący karty zbliżeniowe. Jeden „klik” i… zapłacone.

 • Nie.

Zamów rozmowę z doradcą

Masz pytania dotyczące produktu?

Zadzwoń do nas

+48 500 970 345

Opłata za połączenie według cennika Operatora

Przyjdź do centrum Klienta

Teraz masz także możliwość rezerwacji spotkania z Doradcą na konkretną godzinę.
Umów się na wygodny dla Ciebie termin i oszczędzaj swój czas!

Znajdź Centrum klienta

Rachunek bieżący prowadzony na podstawie Umowy zgodnie z regulaminem Rachunków, Lokat terminowych, kart oraz wybranych innych usług dla Klientów Mikroprzedsiębiorstw w BNP Paribas Bank Polska S.A. dostępnym na  https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/umowy-i-regulaminy/produkty-banku-bnp-paribas-sa

**Umowa dzierżawy terminala płatniczego jest zawierana z Elavon Financial Services DAC Oddział w Polsce.

1 Nie każdy przedsiębiorca spełnia wymagania Programu Polska Bezgotówkowa i zostanie zaakceptowany przez Fundusz, ale dla każdego mamy przygotowaną propozycję terminali POS. Aktualnie proponujemy naszym Klientom - 0zł abonamentu przez 12 miesięcy niezależnie od udziału w Programie Polska Bezgotówkowa przy zawarciu umowy na co najmniej 24 miesiące https://www.bnpparibas.pl/male-firmy/pakiety-i-rachunki/pakiet-z-terminalem-platniczym-pos.

Elavon Financial Services Designated Activity Company (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 287836, numer REGON 300649197, NIP 2090000825, kapitał zakładowy Elavon Financial Services Designated Activity Company 6.400.001,00 euro. Elavon Financial Services DAC prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Elavon Merchant Services i podlega nadzorowi Centralnego Banku Irlandii.

2 Pokrycie kosztów jednego terminala POS przez okres 12 miesięcy, przy czym limit transakcji powyżej którego Klient przestaje otrzymywać dofinansowanie to 100 tys. zł przy zawarciu umowy na co najmniej 24 miesiące

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.