Najczęściej poszukiwane:

Bank zmieniającego się świata
 
 

Kontakt

Dla potencjalnych Klientów Banku zainteresowanych ofertą produktową

548 99 64

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–16:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora


Strefa Obsługi Biznesu dla Klientów Banku

22 548 29 26

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–17:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Karta obciążeniowa Mastercard Business Executive

W odpowiedzi
na potrzeby biznesu

Kontakt z Doradcą
Dostępność
Centra Biznesowe MSP

Karta obciążeniowa Mastercard Business Executive

to prestiżowa karta przygotowana w odpowiedzi na szczególne potrzeby kadry zarządzającej. Daje możliwość dokonywania transakcji w ramach miesięcznego limitu ustalonego wcześniej z bankiem, niezależnego od środków dostępnych na rachunku. Po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego, bank automatycznie pobiera z rachunku całą kwotę zadłużenia.

Tą kartą możesz w łatwy, szybki i wygodny sposób płacić korzystając z Apple Pay oraz Google PayTM

 • Bezgotówkowa forma wydatków służbowych bez konieczności rozliczania zaliczek gotówkowych
 • Możliwość ustalenia dziennych limitów na transakcje bezgotówkowe i gotówkowe

Korzyści

DARMOWY PAKIET UBEZPIECZEŃ

 

Odbierz darmowy pakiet ubezpieczeń na firmowe i prywatne zakupy Twoją kartą firmową Mastercard i zyskaj dodatkowe korzyści dla swojej karty

Wykonaj 3 szybkie kroki, aby aktywować ochronę ubezpieczeniową

1

Wejdź na stronę:

 

KLIKNIJ

2

Aktywuj pakiet

Potwierdź 8 pierwszych cyfr swojej karty płatniczej i aktywuj pakiet ubezpieczeniowy.  Zostaniesz poproszony(a) o podanie swoich danych jako użytkownika karty i danych firmy oraz o potwierdzenie, że przeczytałeś( aś) warunki ubezpieczenia.

3

Potwierdzenie

Kiedy aktywacja się powiedzie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Ubezpieczenie dotyczy wypłat z bankomatów na całym świecie i zakupów online do użytku biznesowego, jak i prywatnego, w tym w ramach prezentu, dokonanych w e sklepach zarejestrowanych w Polsce i opłaconych zakwalifikowaną do ubezpieczenia kartą biznesową Mastercard. Mają zastosowanie Szczególne Warunki Ubezpieczenia

LoungeKey jest to program oferujący wstęp do saloników na lotniskach na całym świecie

Wystarczy jedynie karta Mastercard Business Executive. Nie jest wymagane posiadanie dodatkowych kart członkowskich, kuponów, voucherów, aby wejść do saloniku.

 

 • wstęp do ponad 1000 saloników VIP na lotniskach w ponad 120 krajach i 300 miastach na całym świecie, niezależnie od linii lotniczych lub klasy biletu
 • nielimitowany internet, komfortowe warunki do pracy jak i odpoczynku
 • bezpłatne napoje oraz poczęstunek
 • zaproszenie do saloniku osób towarzyszących w podróży

 

Jak uzyskać dostęp do saloniku udostępnionego w ramach LoungeKey?

Przy wejściu do saloniku należy:

 • wspomnieć, że jest się członkiem LoungeKey
 • pokazać kartę Mastercard Business Executive oraz kartę pokładową (boarding pass)
 • karta zostanie przeciągnięta przez czytnik w celu rejestracji wizyty. Należy upewnić się, że liczba gości jest zgodna ze stanem faktycznym
 • w przypadku, jeżeli recepcjonista nie będzie zaznajomiony z LoungeKey, należy ponownie sprawdzić w aplikacji czy dany salonik współpracuje z LoungeKey. Jeżeli tak należy pokazać recepcjoniście zestawienie.

 

 

Zarejestruj się w LoungeKey

Sprawdź lokalizacje saloników współpracujących z LoungeKey, godziny ich otwarcia oraz dostępne usługi:

 

Zarejestruj się na stronie https://www.loungekey.com/pl/bnpparibas oraz ściągnij aplikacje mobilną LoungeKey.

Aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.

  

 

 

 

Dowiedz się więcej o LoungeKey

 • LoungeKey jak i Priority Pass są programami umożliwiającymi wejścia do saloników lotniskowych. Jedyna różnica to ta, że w przypadku LoungeKey nie ma konieczności posiadania dodatkowej karty identyfikującej. Wystarczy przy wejściu pokazać kartę Mastercard Business Executive.

 • Nie, jako nasz klient możesz używać swojej karty Mastercard Business Executive, umożliwiającej wstęp do salonów lotniskowych, jako dowodu na posiadanie odpowiednich uprawnień.

 • Nie. Tylko osoba, której dane są na karcie może wejść do saloniku. Obsługa zawsze sprawdza zgodność danych z karty z kartą pokładową i/lub dowodu osobistego/ paszportu.

 • Niestety nie ma możliwości skorzystania z usługi LoungeKey bez karty Mastercard Business Executive. Jest ona „identyfikatorem” programu LoungeKey.

 • Każdy salon samodzielnie ustala limit czasu, przez jaki goście mogę w nim przebywać. Salony z limitem czasu umożliwiają ponowny dostęp po zakończeniu pierwszego pobytu, decyzja o umożliwieniu ponownego wstępu należy do salonu. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad obowiązujących w poszczególnych salonach, skorzystaj z wyszukiwarki Saloników.

 • Do salonu można zapraszać osoby towarzyszące. Większość salonów nie określa limitów gości, ale jeśli obowiązuje takie ograniczenie, jest ono wyszczególnione w opisie salonu dostępnym za pośrennicwtem wyszukiwarki salonów.

 • Użyj aplikacji LoungeKey lub skorzystaj z dostępu przez stronę, aby sprawdzać szczegóły dotyczące lokalizacji.

 • Nie, członkostwo w LoungeKey upoważnia jedynie do wstępu do saloników, które nalezą do programu. Szczegółowe informacje dotyczące salonów należących do programu można uzyskać za pośrednictwem wyszukiwarki salonów.

 • Układ z Schengen to zbiór porozumień między krajami europejskimi, który umożliwił likwidację kontroli granicznych między większością krajów UE. Na niektórych lotniskach w krajach, które podpisały porozumienie, znajdują się stanowiska dla pasażerów ze strefy Schengen oraz spoza niej. W nielicznych przypadkach, gdy salon znajduje się w strefie Schengen, dostęp do niego jest możliwy tylko w przypadku lotu do innego kraju ze strefy Schengen. Analogicznie salony w strefie spoza Schengen mogą być dostępne tylko w przypadku lotu do kraju spoza strefy. W razie potrzeby status salonu jest wyraźnie oznaczony w wyszukiwarce salonów w aplikacji mobilnej LoungeKey. Obecnie program obejmuje kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Niemcy, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry i Włochy.

  Uwaga: Wielka Brytania i Irlandia nie podpisały traktatu

 • Nie, aby skorzystać z LoungeKey wystarczy mieć przy sobie kartę Mastercard Business Executive. Dzięki rejestracji na stronie uzyskasz możliwość:

  • Sprawdzenia lokalizacji saloników na danym lotnisku
  • Sprawdzenia historii wejść do poszczególnych saloników
  • Udogodnienia i dostępne usługi w danym saloniku
 • Nie. Pracownicy saloników obsługują miliony klientów, z ponad tysiąca banków na świecie, nie są więc w stanie udzielić takich informacji. W celu poznania szczegółów odnośnie opłat skontaktuj się z doradcą lub sprawdź wysokość opłaty w Tabeli Prowizji i Opłat.

Bezpieczeństwo korzystania z karty

Usługa 3D Secure

Dedykowana dla transakcji realizowanych w Internecie. Podczas płatności kartą w sklepie internetowym, posiadającym zabezpieczenie 3D Secure, wysyłane jest na telefon komórkowy jednorazowe hasło 3D Secure, z prośbą o jego wprowadzenie na specjalnie do tego przygotowanej i zabezpieczonej stronie.

Korzyści 3D Secure

 • Zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo zakupów internetowych - oprócz standardowej identyfikacji (dla każdej transakcji internetowej na podstawie numeru karty, daty jej ważności i kodu CVC2), następuje weryfikacja za pomocą dodatkowego jednorazowego hasła
 • Usługa jest bezpłatna
 • Płatności w standardzie 3D Secure dokonasz w sklepach oznaczonych znakiem MasterCard SecureCode

Gdzie zgłosić utratę karty?

z telefonu stacjonarnego i komórkowego

801 321 123

Opłata za połączenie według cennika Operatora

z zagranicy i telefonu komórkowego

+48 22 134 00 00

Opłata za połączenie według cennika Operatora

System Zastrzegania Kart

+48 828 828 828

Opłata za połączenie według cennika Operatora

Bezpieczeństwo kart płatniczych

Bezpieczeństwo kart płatniczych

Bank BNP Paribas dba, aby korzystanie z naszych karty płatniczych było bezpieczne, dlatego wyposażyliśmy je w szereg mechanizmów ochronnych. W tym miejscu wyjaśniamy też czym jest skimming i jak się przed nim bronić.

Sprawdź

Dokumenty do pobrania

 
Taryfa prowizji i opłat w BNP Paribas Bank Polska S.A. dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw – obowiązuje od 01.06.2024
 
Table of Commissions and Fees at BNP Paribas Bank Polska S.A. for Small and Medium Enterprises; (applicable from 01.06.2024)
 
Regulamin Kart Płatniczych dla Klientów Korporacyjnych oraz Klientów Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obowiązuje od 01.01.2024)
 
Komunikat dotyczący Kart wydawanych przez Bank dla Klientów Korporacyjnych oraz Klientów Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obowiązuje od 01.01.2023)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

801 321 123

+48 22 134 00 00

Opłata za połączenie według cennika Operatora

Przyjdź do Centrum Biznesowego MSP

 

Znajdź oddział

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ochrona ubezpieczeniowa jest oferowana w oparciu o umowę ubezpieczenia grupowego zawartą przez Mastercard z firmą ubezpieczeniową Inter Partner Assistance S.A. z siedzibą w Brukseli, prowadzącą działalność w Polsce poprzez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 68, 00 838 Warszawa). Dostępność oferty może zostać ograniczona czasowo. O jej zakończeniu poinformujemy na stronie bezcennechwile.pl/ ubezpieczenie biznesu . Nie będzie to miało wpływu na udzieloną już ochronę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczonych.