Bank zmieniającego się świata
 
 
Dla kochających świat kina

Karta Visa Filmowa

 

Z emocjonującą promocją i konkursem filmowym

Dostępność
Oddziały

Odkrywaj filmowe emocje i w domu, i w kinie

 

Karta Visa Filmowa1 wydawana w oddziale Banku BNP Paribas do Konta Otwartego na Ciebie, karta w wersji mobilnej.

Karta Visa Filmowa została zaprojektowana przez znanego artystę Andrzeja Pągowskiego.

Dzięki niej możesz:
 
 • wziąć udział w promocji „Emocje z Kartą Filmową Banku BNP Paribas”2. Spełnij warunki promocji, aktywnie korzystaj z konta i karty i odbierz dwa kody CANAL+ online z Netflix (Plan Standard)3 - każdy kod to 3-miesięczny bezpłatny dostęp do serwisu (wartość 1 kodu to 237 zł, cena na dzień 3.07.2023 r.).

 • wziąć udział w konkursie z nagrodami ze świata filmu(do wyboru: spotkania z Tomaszem Raczkiem, plakaty Andrzeja Pągowskiego z autografem autora, inne atrakcyjne nagrody ze świata filmu).

Karta i konto dostępne tylko w oddziałach banku, rejestracja w promocji i konkursach na stronie https://www.bnpparibas.pl/kartafilmowa

Dowiedz się więcej

Szczegóły i Regulamin Promocji „Emocje z kartą filmową” i Konkursu „Projekcja Filmowa”

2 Emocje z Kartą Filmową Banku BNP Paribas” organizowana jest przez Hagen sp. z o.o. dla nowych klientów Banku BNP Paribas, którzy od dnia 1.07.2022 r. do dnia złożenia wniosku o zawarcie Umowy ramowej nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Promocja trwa od 3 lipca 2023 r. do momentu osiągnięcia liczby 10 000 rejestracji w promocji, lecz nie dłużej niż do 30 września 2023 r. Regulamin promocji „Emocje z Kartą Filmową Banku BNP Paribas” dostępny jest poniżej, w oddziałach Banku BNP Paribas oraz na stronie www.bnpparibas.pl/kartafilmowa

3 Korzystanie z usług audiowizualnych oferowanych przez CANAL+ na zasadach określonych w Regulaminie Serwisu CANAL+ dostępnym na https://bnpp.lk/pl.canalplus.com.
Kod CANAL+ online to dostarczony elektronicznie laureatowi ciąg znaków umożliwiający bezpłatny trzymiesięczny dostęp do pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w serwisie CANAL+ online. Kod można wykorzystać do 30 czerwca 2024 r. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z pierwszej nagrody jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie CANAL+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w serwisie CANAL+ online) oraz numeru karty osoby, która będzie uprawniona do okresowego korzystania ze wskazanej oferty CANAL+ online. W przypadku, kiedy użytkownik serwisu CANAL+ online nie będzie chciał korzystać z dalszej płatnej usługi w CANAL+ online (tj. po wykorzystaniu kodu CANAL+ online), powinien przed upływem darmowego okresu dostępu anulować/dezaktywować usługę. W przypadku braku anulowania/dezaktywacji usługi zostanie automatycznie pobrana płatność za każdy kolejny rozpoczęty po upływie okresu objętego kodem CANAL+ online cykl rozliczeniowy korzystania z pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w serwisie CANAL+ online w standardowej wysokości określonej w szczegółowych warunkach vouchera objętego promocją.

4 Organizatorem konkursu dla posiadaczy Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Visa Filmowa oraz dostępem do aplikacji GOmobile jest Hagen Sp. z o.o.. Konkurs Filmowy trwa do 30.09.2023 r. Szczegółowe warunki aktualnego konkursu, w tym informacja o terminie trwania aktualnego konkursu, zadaniu konkursowym, szczegółowy opis nagród, zasady ich wyboru przez Uczestnika oraz przyznawania w konkursie zawarte są w regulaminie dostępnym poniżej, w oddziałach Banku BNP Paribas oraz na stronie www.bnpparibas.pl/kartafilmowa.

Co zyskujemy z kartą debetową?

Lokata Filmowa
oprocentowana 6,25%
w skali roku

Jak aktywować kartę debetową i nadać jej PIN?

W aplikacji mobilnej GOmobile

wybierz:
Finanse > Karty >Aktywuj > Ustawienia: Zmień PIN

W bankowości internetowej GOonline

wybierz:
Moje Finanse> Karty> Aktywuj> Nadaj PIN

Zaloguj się

Przez telefon
(22) 134 00 00

lub
+48 500 990 500

Opłata za połączenie wg cennika operatora

PŁAĆ MOBILNIE W APPLE PAY I GOOGLE PAY

Aby płacić kartą mobilną w sklepach trzeba ją dodać do elektronicznego portfela. Możną nią płacić we wszystkich sklepach akceptujących płatności zbliżeniowe.

Zobacz jak łatwo korzystać z Google  Pay

Z Google Pay5 możesz korzystać wszędzie tam gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe, w punktach oznaczonych symbolami:                 

 

   

 

W wybranych aplikacjach mobilnych podczas wyboru sposobu płatności należy wybrać „Zapłać z Google Pay”. 

Jak dodać kartę do Google Pay?

 

 • otwórz aplikację Portfel Google w swoim telefonie
 • wybierz przycisk ‘’+ Dodaj do Portfela” w prawym dolnym rogu ekranu
 • dodaj kartę wydaną przez Bank BNP Paribas, dane wprowadź ręcznie. Numer karty, kod CVV2 oraz datę ważności znajdziesz w aplikacji mobilnej GOmobile
 • potwierdź adres oraz regulamin
 • ustaw kartę Banku BNP Paribas jako domyślną i płać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe oraz Google Pay

Zobacz jak łatwo dodać kartę do Apple Pay

 

Apple Pay6 to prosty sposób płacenia w sklepach za pomocą iPhone’a i Apple Watch.

Z Apple Pay możesz korzystać wszędzie tam gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe, w punktach oznaczonych symbolami:

 

            

Jak dodać kartę do Apple Pay?

 

 • otwórz aplikację Portfel w swoim iPhonie
 • wybierz znak „+” w prawym górnym rogu ekranu
 • dodaj kartę Visa Filmowa wydaną przez Bank BNP Paribas
 • ustaw kartę Banku BNP Paribas jako domyślną i płać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe oraz Apple Pay

 

Jeśli używasz Apple Watch, otwórz aplikację Apple Watch w iPhonie i wybierz pozycję „Portfel i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę” i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Na iPadzie przejdź do obszaru Ustawienia, otwórz sekcję „Portfel i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj karty” i wpisz jej dane.

Na MacBooku Pro z czytnikiem Touch ID otwórz Preferencje systemowe, wybierz w menu „Portfel i Apple Pay”, a następnie kliknij w „Dodaj kartę” i wpisz jej dane.

Najczęściej zadawane pytania

 • • Z karty wydanej w wersji mobilnej można skorzystać zaraz po jej wydaniu. Wystarczy ją aktywować i nadać PIN.

  • Z karty wydanej w wersji fizycznej można skorzystać po otrzymaniu przesyłki. Należy ją aktywować i nadać jej PIN.

 • Pełne dane karty (16 cyfrowy numer karty, kod CVV2) można zobaczyć w aplikacji mobilnej GOmobile po jej aktywacji. Dane te są niezbędne do realizacji płatności internetowych.

  W aplikacji GOmobile
  Na dolnym pasku kliknij Finanse > Karty > Odkryj szczegóły karty mobilnej

 • Tak, tą kartą można wypłacić gotówkę z bankomatu, który posiada czytnik zbliżeniowy.

 • Tak, indywidulane limity można zdefiniować w momencie wnioskowania o kartę lub dokonać zmiany limitów w trakcie jej użytkowania w:

  • aplikacji GOmobile (na dolnym pasku kliknij Finanse > Wybierz kartę mobilną > Ustawienia >Zmień limity)
  • systemie bankowości internetowej GOonline (wejdź w Moje finanse > Karty > Szczegóły karty > Limity transakcyjne > Ustawienia Zmień limity)
  • zadzwoń na infolinię banku pod numer + 48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00 (opłata za połączenie wg cennika operatora)
  • każdym oddziale banku.   Znajdź najbliższy oddział > Otwiera się w nowym oknie.

   

 • Opłaty za Kartę Visa Filmowa są dostępne w Taryfie Opłat i Prowizji Otwiera się w nowym oknie..

 • Kartę można zastrzec lub zablokować czasowo, wybierając jedna z poniższych możliwości:

  • w aplikacji mobilnej GOmobile (wybierz zakładkę Finanse > Karty > Zastrzeż kartę/Blokuj kartę),
  • w bankowości internetowej GOonline (wybierz zakładkę Moje finanse > Karty > Blokuj kartę > Blokuj czasowo/Blokuj trwale – Zastrzeż),
  • na infolinii banku pod numerem: +48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00 (infolinia czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu),
  • Systemie Zastrzegania Kart pod numerem +48 828 828 828 (tylko zastrzeżenie karty),
  • dowolnym oddziale bankuZnajdź najbliższy oddział >

   

  Zastrzeżenie karty

  Należy wybrać jeśli podejrzewasz, że Twój telefon z kartą mobilną został skradziony lub karta może być użyta bez Twojej zgody. Zastrzeżenie karty jest nieodwracalne. Po zastrzeżeniu karty, automatycznie zostanie wydana nowa karta.

   

  Blokada czasowa

  Należy ją wybrać jeśli nie masz pewności gdzie w danej chwili znajduje się Twoja karta. Odblokowanie blokady czasowej można wykonać w dowolnym momencie.

  Otwiera się w nowym oknie.

Dokumenty

 
Taryfa Opłat i Prowizji
 
Komunikat do Umowy ramowej
 
Konkurs „Projekcja Filmowa”

1 Karta Visa Filmowa jest oferowana przez bank wyłącznie w momencie zawarcia umowy, w ramach której zostanie otwarte Konto Otwarte na Ciebie, prowadzone na rzecz jednej osoby, a ww. umowa będzie zawarta w oddziale banku. Przed zawarciem ww. umowy wnioskujący nie może być stroną innej Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z bankiem.

5 Aplikacja Google Pay jest dostępna w BNP Paribas Bank Polska S.A. dla kart wydanych przez ww. Bank zgodnie z Regulamin korzystania z Kart BNP Paribas Bank Polska S.A. w ramach Aplikacji płatniczych zewnętrznych Dostawców.
Usługa Google Pay jest świadczona przez Google Ireland Limited z siedzibą w Irlandii, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, a Użytkownik Karty korzysta z Google Pay na podstawie umowy zawartej bezpośrednio z Dostawcą zgodnie z postanowieniami Warunków korzystania z usługi Google Pay oraz Warunków korzystania z usługi Google, a także zgodne z Polityką prywatności Google.
Google, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

6 Aplikacja Apple Pay jest dostępna w BNP Paribas Bank Polska S.A. dla kart wydanych przez ww. Bank zgodnie z Regulaminem korzystania z Kart BNP Paribas Bank Polska S.A. w ramach Apple Pay.
Usługa Apple Pay jest świadczona przez Apple Distribution International, z siedzibą w Irlandii Holly Hill Industrial Estate, Cork (“Dostawca”). Usługa umożliwia dokonywanie Transakcji za pomocą Apple Pay, tj., aplikacji pobranej przez Użytkownika Karty lub preinstalowanej na Urządzeniu Mobilnym (np. telefon, tablet) z wykorzystaniem Tokena (wirtualnego odpowiednika Karty w Apple Pay, który powstaje po zarejestrowaniu Karty w Aplikacji) przy użyciu Urządzenia Mobilnego po zarejestrowaniu Karty w Aplikacji oraz zarządzanie Tokenem przez Użytkownika Karty.Użytkownik Karty korzysta z Apple Pay na podstawie umowy zawartej bezpośrednio z Dostawcą zgodnie z postanowieniami Zasad ochrony prywatności Apple Pay oraz z umową Licencyjną na oprogramowanie Apple IOS.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

We use cookies on our website, which are saved to the hard drive of the user’s terminal device to help you navigate and customize the site to your preferences. For more information about cookies, see Privacy Policy. Disabling on or deleting cookies from the terminal device is possible after the web browser settings have been properly configured. For more information about blocking and deleting cookies, see Privacy Policy. Disabling the option to save cookies may make it difficult or impossible to use certain features of the Website. If you do not change your web browser settings to settings that disable saving of cookies, you agree to have them saved.