Najczęściej poszukiwane:

Bank zmieniającego się świata
 
 

Kontakt

Dla potencjalnych Klientów Banku zainteresowanych ofertą produktową

548 99 64

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–16:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora


Strefa Obsługi Biznesu dla Klientów Banku

22 548 29 26

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–17:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego

Polska bezgotówkowa

Kontakt z doradcą
Dostępność
Centra Biznesowe MSP

O programie 

Bank BNP Paribas, w ramach partnerstwa z firmą Elavon, dołączył do Programu „Polska Bezgotówkowa”, realizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa.

„Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Celem programu jest rozszerzanie sieci placówek akceptujących karty płatnicze oraz wprowadzanie nowości technologicznych wspierających akceptację kart.

Program skierowany jest do przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za pomocą kart płatniczych. W ramach Programu Fundacja Polska Bezgotówkowa pokryje wszystkie koszty związane z posiadaniem przez firmę przedsiębiorcy terminala POS (nie tylko koszt najmu) przez okres 5 miesięcy.

Dowiedz się więcej o programie Polska Bezgotówkowa.

Dla kogo?

Z Programu Polska Bezgotówkowa mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy:

 • w ramach prowadzonej działalności nie akceptowali kart płatniczych w swoich sklepach/placówkach w okresie ostatnich 5 miesięcy
 • nie prowadzą działalności handlowo-usługowej w ramach franczyzy
 • działają jako pojedyncza placówka lub posiadają sieć placówek nie większą niż 5 lokalizacji pod tym samym znakiem towarowym


ZNAJDŹ CENTRA BIZNESOWE   

Co zyskujesz?

 • Bezpłatnie przez 5 miesięcy 1 urządzenie z technologią contactless, 
 • Procesowanie transakcji bez prowizji przez 5 miesięcy do obrotu 42 tys. zł na urządzeniu POS
 • Możliwość akceptacji wszystkich kart Visa, MasterCard i Diners, również w technologii zbliżeniowej
 • Szybki dostęp do środków z płatności bezgotówkowych  - już następnego dnia środki znajdują się na Twoim koncie 
 • Narzędzie do monitorowania sprzedaży, dzięki któremu masz dostęp online do faktur, szczegółowych raportów i zestawień transakcji. 

Najczęściej zadawane pytania

 • Elavon wraz z Bankiem BNP Paribas umożliwiają skorzystanie z dotowanego Terminala POS w ramach Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego.

  Oznacza to 0 zł przez 12 miesięcy za dzierżawę terminala oraz procesowanie transakcji.

 • Elavon ma bezpłatny system raportowania online, iMerchantConnect, który umożliwia szczegółowe i nieskomplikowane raportowanie w czasie rzeczywistym. Jest on także niezwykle przydatny w celu uzgadniania przychodów oraz przeglądania wyciągów online. Dodatkowo można korzystać z WebMIS – systemu, który oferuje szybki i łatwy dostęp do danych transakcyjnych kart kredytowych i debetowych. Portal ten, używając terminala wirtualnego, służy klientom również do przeprowadzenia transakcji wykonywanych bez fizycznej obecności karty – wszystko to wchodzi w zakres usługi dla Klientów BNP Paribas Bank Polska.

 • Wystarczy zadzwonić do Obsługi Klienta w Elavon pod numer 22 306 0316 – czynne 24 h / 365 dni w roku.

 • Tak. Przypisany Ci przedstawiciel handlowy będzie z Tobą współpracować na początku współpracy, potem obsługiwać Cię będzie Account Manager.

 • Elavon oferuje szeroki wybór najnowszych terminali stacjonarnych i przenośnych, łączących się przez linię telefoniczną, sieć internetową lub sieć telefonii komórkowej. Nasze rozwiązania sprostają wszystkim potrzebom Twojej Firmy

  Terminal stacjonarny IP lub GPRS:

  Łączy się z Internetem przez linię telefoniczną lub przewód podłączony do routera.

  Idealny dla firm, które obsługują wielu klientów. Sprawdzi się przy stanowisku kasowym, w punkcie sprzedaży – na ladzie lub w hotelu – w recepcji. Przyda się on również wszędzie tam gdzie mogą tworzyć się długie kolejki.

  Terminal przenośny GPRS

  Łączy się z Internetem przez bezprzewodową transmisję danych GPRS oraz kartę SIM.

  Bezprzewodowy i przenośny terminal jest doskonałym rozwiązaniem dla restauracji i pub-ów. Terminal ma baterię i ładowarkę, dzięki temu możesz przyjmować płatność z dala od kasy.

  Terminal mobilny

  Łączy się z Twoim tabletem lub smartfonem przez Bluetooth i za pomocą aplikacji mobilnej firmy Elavon pozwala akceptować płatności kartowe, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy tylko połączenie z internetem.

  Wygodnie rozwiązanie dla firm, które prowadzą działalność w ruchu. Idealne dla handlowców, firm transportowych, taksówkarskich oraz w branżach świadczących usługi, za które płaci się poza punktami handlowymi. 

 • Elavon nie wprowadza minimalnej kwoty transakcji kartowej.

 • Co do zasady, dla Klientów BNP Paribas Bank Polska wykonujemy przelew środków następnego dnia roboczego do południa.

 • Tak, Elavon posiada czytniki kart bezstykowych, współpracujące z każdym typem terminala stacjonarnego. Oferuje także terminal przenośny obsługujący karty zbliżeniowe. Jeden „klik” i… zapłacone.

 • Nie.

 • Tak, jest to usługa bezpłatna.

Zamów rozmowę z doradcą

Masz pytania dotyczące produktu?

Zadzwoń do nas

801 380 360

+48 500 970 345

Opłata za połączenie według cennika Operatora

Przyjdź do Oddziału

Ponad 500 oddziałów na terenie Polski

CENTRA BIZNESOWE Otwiera się w nowym oknie.

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.