Najczęściej poszukiwane

 
 
Kredyt Agro Ekspres

KREDYT NA PROWADZENIE GOSPODARSTWA

RRSO 11,07% 

Kontakt z doradcą
Dostępność
Oddziały

Kredyt Agro Ekspres

Kredyt w rachunku bieżącym zabezpieczony hipoteką dla prowadzących gospodarstwo rolne1

Zadbaj o rozwój swojego gospodarstwa dzięki wygodnemu finansowaniu.

Poznaj korzyści kredytu Agro Ekspres

Zamów rozmowę z doradcą

JAK WZIĄĆ KREDYT?

1
Przyjdź do jednego z naszych oddziałów

Przyjdź do jednego z naszych oddziałów

2
Wypełnij dokumenty kredytowe z pomocą doradcy

Wypełnij dokumenty kredytowe z pomocą doradcy

Bank zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowych dokumentów.

3
Umów się na wizytę, na którą przygotujesz wymagane dokumenty wskazane przez doradcę

Umów się na wizytę, na którą przygotujesz wymagane dokumenty wskazane przez doradcę

4
Otrzymaj kredyt i rozwijaj swoje gospodarstwo rolne

Otrzymaj kredyt i rozwijaj swoje gospodarstwo rolne

Ubezpieczenie 

Ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych okoliczności - 3 pakiety do wyboru.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich

Skorzystaj z możliwości ubezpieczenia, by ochronić siebie i swoich najbliższych przed ryzykiem związanym z nieprzewidzianymi okolicznościami, które mogą zdarzyć się podczas spłaty kredytu. W Banku BNP Paribas oferujemy pełny zakres ubezpieczeń, które pozwolą Ci bez obaw korzystać z kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym.

Proponujemy trzy pakiety ubezpieczenia, na cały okres udzielonego kredytu odnawialnego, które oferujemy we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska SA:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie na życie i poważne zachorowanie
  • Ubezpieczenie na życie, na życie w skutek NNW i poważne zachorowanie

Zgłoś zdarzenie online: https://cardif.pl/zglos-zdarzenie-online

Dokumenty do pobrania

 
Taryfa Prowizji i Opłat za czynności bankowe wykonywane na rzecz Klientów Biznesowych (Mikroprzedsiębiorstw) – produkty kredytowe oferowane przez Bank BNP Paribas Bank Polska S.A.; taryfa obowiązująca od 01.03.2023r.
 
Regulamin czynności kredytowych i zabezpieczających dla mikroprzedsiębiorstw
 
Wykaz wymaganych dokumentów
 
Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Karta Produktu
 
Formularz zgłoszenia roszczenia
 
Informacja o Agencie
 
Jak przekazać do banku polisę ubezpieczeniową do kredytów – Przewodnik dla klientów Mikro

Masz pytania dotyczące produktu?

Zadzwoń do nas

+48 500 970 345

dla połączeń komórkowych, krajowych i z zagranicy

W Oddziale Banku

Ponad 500 oddziałów na terenie Polski

Znajdź oddział

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego kredytu Agro Ekspres wynosi 11,07%, wyliczona na 01.03.2024 r. przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 196 300,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 299 222,86 zł, oprocentowanie zmienne 10,16% w skali roku, całkowity koszt kredytu 102 917,37 zł (w tym: prowizja za udzielenie 1 177,80 zł, odsetki 100 920,57 zł, opłata za prowadzenie konta w okresie kredytowania 600,00 zł, opłata sądowa za wpis hipoteki do KW 200,00 zł i PCC za jej ustanowienie 19,00 zł), kredyt wypłacany jednorazowo, kapitał spłacany na koniec okresu kredytowania, kredyt wykorzystany w całości, pierwsza rata odsetkowa wynosi 3 601,16 zł, łączna liczba rat: 60.

1Warunki uzyskania kredytu: prowadzenie produkcji rolnej, możliwość zabezpieczenia na nieruchomości rolnej (własnej lub os. trzeciej), pozytywna ocena zdolności kredytowej, wpływ dopłat obszarowych na rachunek w Banku, posiadanie ubezpieczeń obowiązkowych rolników, brak innego kredytu w rachunku bieżącym prowadzonego w PLN, terminowo regulowane zobowiązania publiczno-prawne. 
Za udzielenie kredytu Bank pobiera prowizję w wysokości od 1,5%. Kredyt oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej, ustalanej jako suma stawki referencyjnej WIBOR 3 M i marży Banku.

W przypadku znalezienia się w sytuacji finansowej, uniemożliwiającej terminową obsługę zobowiązań, istnieje możliwość złożenia wniosku o restrukturyzację zadłużenia i ustalenia nowych warunków spłaty kredytów. Więcej informacji na https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/restrukturyzacja-zadluzenia

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o udzieleniu kredytu i warunkach kredytowania uzależniona jest od wewnętrznych przepisów Banku oraz wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. Świadczenie usług i produktów bankowych następuje na warunkach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Informacja o produktach i usługach bankowych dostępna jest w regulaminach, taryfie prowizji i opłat, dostępnych w oddziałach Banku oraz na stronie www.bnpparibas.pl.