Otwórz konto
Bank zmieniającego się świata
 
 
Bezpieczeństwo i wygoda transakcji

Zarządzanie gotówką dla firm

Kontakt z Doradcą
Dostępność
Oddziały

Korzyści zarządzania gotówką dla firm

Dla kogo?

Wpłaty w formie zamkniętej

Są rozwiązaniem dedykowanym dla Klientów przyjmujących wysokie kwoty w formie gotówkowej lub wpłacających znaczne ilości bilonu

Wypłaty w formie zamkniętej

Są rozwiązaniem dedykowanym dla Klientów dokonujących rozliczeń na wysokie kwoty w formie gotówkowej lub potrzebujących bilonu w celu wydawania reszty

Zamów rozmowę z doradcą

Jak dokonać wpłaty zamkniętej gotówki?

1
Otwarcie konta

Otwarcie konta

Otwarcie rachunku w Banku BNP Paribas.

2
Zawarcie umowy

Zawarcie umowy

Podpisanie umowy, w zależności od wybranego modelu współpracy.

 

3
Odbiór pieniędzy

Odbiór pieniędzy

Wpłaty w formie zamkniętej mogą być dokonywane w kasie oddziału (w godzinach jego pracy), w sortowni zewnętrznej współpracującej z Bankiem lub w Urzędach Pocztowych.

4
Wskazanie punktu odbioru pieniędzy

Wskazanie punktu odbioru pieniędzy

W ramach usługi Cash Collection Bank oferuje kompleksową obsługę wpłat, łącznie z zapewnieniem odbioru wartości pieniężnych z wskazanego przez Klienta punktu. Odbiory dokonywane są przez firmy konwojowe działające na zlecenie Banku.

Jak dokonać wypłaty zamkniętej gotówki?

1
Otwarcie konta

Otwarcie konta

Otwarcie rachunku w Banku BNP Paribas.

2
Zawarcie umowy

Zawarcie umowy

Podpisanie umowy, w zależności od wybranego modelu współpracy.

 

3
Odbiór pieniędzy

Odbiór pieniędzy

Wypłaty w formie zamkniętej mogą być dokonywane w kasie oddziału lub w sortowni zewnętrznej współpracującej z Bankiem.

4
Wskazanie punktu dowozu pieniędzy

Wskazanie punktu dowozu pieniędzy

W ramach usługi Cash Supply Bank oferuje kompleksową obsługę wypłat, łącznie z zapewnieniem dostarczenia wartości pieniężnych do wskazanego przez Klienta punktu. Transporty dokonywane są przez firmy konwojowe działające na zlecenie Banku.

Dokumenty do pobrania

 
Informacja dotycząca awizowania wypłaty gotówkowej z rachunku bankowego dla Klientów Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.

Masz pytania dotyczące produktu?

Zadzwoń do nas

801 380 360

+48 500 970 345

Opłata za połączenie według cennika Operatora

Przyjdź do Oddziału

Ponad 500 oddziałów na terenie Polski

Znajdź oddział Otwiera się w nowym oknie.

  • Obsługa gotówkowa w formie otwartej, odbywająca się w godzinach pracy oddziału, obejmuje przyjmowanie wpłat i dokonywanie wypłat gotówkowych w złotówkach oraz w walutach wymienialnych.
  • Wpłata gotówki w firmie zamkniętej polega na przyjęciu od Klienta wartości pieniężnych w tzw. opakowaniach bezpiecznych, a następnie ich posortowaniu, przeliczeniu i zaksięgowaniu na rachunku Klienta w BNP Paribas. Wszystkie wpłaty gotówkowe mogą być księgowane na jedno konto lub na odrębny rachunek (również wirtualny), przypisany do punktu/sklepu Klienta.
  • Wypłata gotówkowa w formie zamkniętej przygotowywana jest przez Bank na podstawie wcześniejszego zgłoszenia w zamówionej strukturze nominałowej, z możliwością odbioru gotówki na terenie całego kraju. Gotówka wydawana jest Klientowi w tzw. bezpiecznym opakowaniu, dzięki czemu Klient nie oczekuje na przeliczenie gotówki.
  • Usługa wypłat gotówkowych w formie zamkniętej zapewnia, iż w kasie zawsze znajdzie się odpowiednia liczba banknotów i monet do wydawania reszty oraz do prowadzenia bieżących rozliczeń.
    Jak działa?
  • Po zawarciu stosownej umowy wpłaty w formie zamkniętej mogą być dokonywane w kasie oddziału (w godzinach jego pracy), w sortowni zewnętrznej współpracującej z Bankiem lub w Urzędach Pocztowych. W ramach usługi Cash Collection Bank oferuje kompleksową obsługę wpłat, łącznie z zapewnieniem odbioru wartości pieniężnych z wskazanego przez Klienta punktu. Odbiory dokonywane są przez firmy konwojowe działające na zlecenie Banku.
  • Wpłaty zamknięte mogą być również dostarczone przez Klienta osobiście lub za pośrednictwem firmy konwojującej działającej na Jego zlecenie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.