Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

Rodzina na jachcie

Fundacja Rodzinna

Fundacja Rodzinna to forma prawna pozwalająca na zapewnienie ciągłości działania rodzinnych przedsiębiorstw oraz zabezpieczenie ich przed nieplanowaną sukcesją, rozdrobnieniem lub wpływem osób trzecich.
Fundacja Rodzinna daje możliwość gromadzenia rodzinnego majątku, zarządzanie nim i pomnażania poprzez jego inwestowanie w różnego rodzaju aktywa.

Pan przegląda dokumenty

Private Investment Vehicles (PIV)

Private Investment Vehicles (PIV) to podmiot powołany w celu inwestowania, zabezpieczenia oraz optymalizacji majątku prywatnego. PIVem może być polska lub zagraniczna spółka, fundacja czy fundusz.

 

 

Doradztwo filantropijne

Doradztwo filantropijne

Zastosowanie nowoczesnych instrumentów finansowych i prawnych nie odziera filantropii z altruizmu i wielkoduszności. Przeciwnie, ich wykorzystanie pozwala przekuć szlachetny poryw serca w skuteczną pomoc, która może zainicjować istotną zmianę społeczną. To przekonanie leży u podstaw indywidualnego doradztwa dobroczynnego - usługi Banku BNP Paribas adresowanej do Klientów Wealth Management, którzy chcą aby ich środki przeznaczane na pomoc zostały jak najlepiej wykorzystane.

Doradztwo przy zakupie nieruchomości we Francji

Doradztwo przy zakupie nieruchomości we Francji

Oferujemy Państwu informacje i naszą wiedzę w zakresie realizacji Państwa transakcji.

  • ekskluzywne nieruchomości w Paryżu i na Riwierze Francuskiej: luksusowe apartamenty, pałace, dworki i nieruchomości wypoczynkowe
  • rynek inwestycyjny w Paryżu: biura, mieszkania, budynki użytku mieszanego

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.