Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

Planowanie majątku

Pomnażamy i otaczamy opieką majątek naszych Klientów

Kontakt z Doradcą

PLANOWANIE MAJĄTKU W BANKU BNP PARIBAS
 

Nasi doradcy zajmą się sprawami majątkowymi tak, aby mieli Państwo czas na to, co najważniejsze: rodzinę, pasje, pracę, rozwój osobisty, podróże.

Doradcy Wealth Management Banku BNP Paribas wspólnie z ekspertami z Grupy BNP Paribas proponują usługi w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku prywatnego, a także biznesowego.

PRZYKŁADY AKTYWÓW, KTÓRYMI POMAGAMY ZARZĄDZAĆ

W ramach usługi  Planowania majątku nasi doradcy oferują
trzy rodzaje wsparcia

Planowanie majątkowe

Ma na celu uporządkowanie struktury aktywów, a także pomoc w ich reorganizacji
i dopasowaniu do potrzeb Klienta. Wspieramy w kwestiach biznesowych, prawnych i podatkowych.

Planowanie sukcesji

Pomagamy w kwestiach spadkowych
w zakresie majątku prywatnego i biznesowego. W ramach usługi oferujemy ewidencję majątku, wsparcie w zakresie obciążeń podatkowych, pomoc w sporządzeniu testamentu, zabezpieczenie interesów sukcesorów i wiele innych.

Planowanie transakcyjne

Usługa skierowana do osób, które planują zakup firmy, nieruchomości (również zagranicznej) lub ruchomości (jacht, samolot).

Fundacja Rodzinna

Fundacja Rodzinna to forma prawna pozwalająca na zapewnienie ciągłości działania rodzinnych przedsiębiorstw oraz zabezpieczenie ich przed nieplanowaną sukcesją, rozdrobnieniem lub wpływem osób trzecich. Fundacja Rodzinna daje możliwość gromadzenia rodzinnego majątku, zarządzanie nim i pomnażania poprzez jego inwestowanie w różnego rodzaju aktywa.
 

SPRAWDŹ

CO WYRÓŻNIA WEALTH MANAGEMENT BANKU BNP PARIBAS

CO WYRÓŻNIA WEALTH MANAGEMENT BANKU BNP PARIBAS

Międzynarodowe doświadczenie

Jesteśmy częścią globalnej Grupy i dlatego mogą Państwo korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych międzynarodowych ekspertów. Znamy specyfikę lokalnych rynków zarówno pod względem inwestycyjnym, a także prawnym czy podatkowym.

Innowacyjność

Inwestycje w sztukę, we francuskie winnice czy działalność filantropijna? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Łamiemy schematy i staramy się spełniać nawet najbardziej nietypowe oczekiwania naszych Klientów.

Indywidualne podejście

Każdy nasz Klient jest wyjątkowy i dlatego dokładamy starań, aby usługi i produkty, które oferujemy dopasowane były do Państwa oczekiwań i aspiracji.

Szczegółowych informacji udzielają Doradcy Wealth Management

Centra Wealth Management

Znajdź Centrum

Zobacz również

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Nasze rekomendacje nie mają charakteru opinii podatkowych, prawnych, inwestycyjnych i nie powinny być tak traktowane. Nie świadczymy też usług zarządzania majątkiem (w tym nieruchomościami). Wszystkie rekomendacje powinny być przed wdrożeniem potwierdzone przez licencjonowanych doradców prawnych/podatkowych/inwestycyjnych, uprawnionych do świadczenia tego typu usług.