Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

Fundacje Rodzinne

Zarządzanie majątkiem
Fundacji Rodzinnej

 

Kontakt z Doradcą

Fundacja Rodzinna to forma prawna pozwalająca na zapewnienie ciągłości działania rodzinnych przedsiębiorstw oraz zabezpieczenie ich przed nieplanowaną sukcesją, rozdrobnieniem lub wpływem osób trzecich. Oprócz podstawowych celów, takich jak gromadzenie rodzinnego majątku, zarządzanie nim w interesie beneficjentów oraz realizacja świadczeń na rzecz beneficjentów, Fundacja Rodzinna daje możliwość pomnażania majątku poprzez jego inwestowanie w różnego rodzaju aktywa. Dochody Fundacji Rodzinnej w zakresie przewidzianym przez ustawodawcę są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Fundacja rodzinna obejmuje

Gromadzenie i zarządzanie
majątkiem

 

  • Środki pieniężne
  • Instrumenty finansowe, lokaty, obligacje
  • Nieruchomości
  • Spółki holdingowe, spółki operacyjne

 

Realizacja świadczeń
na rzecz beneficjentów

 

  • Filantropia
  • Styl życia
  • Edukacja
  • Wsparcie w sytuacjach kryzysowych

OFERTA BNP PARIBAS WEALTH MANAGEMENT DLA FUNDACJI RODZINNYCH

Szczegółowych informacji udzielają Doradcy Wealth Management

Centra Wealth Management

Znajdź Centrum

Zobacz również

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Nasze rekomendacje nie mają charakteru opinii podatkowych, prawnych, inwestycyjnych i nie powinny być tak traktowane. Nie świadczymy też usług zarządzania majątkiem (w tym nieruchomościami). Wszystkie rekomendacje powinny być przed wdrożeniem potwierdzone przez licencjonowanych doradców prawnych/podatkowych/inwestycyjnych, uprawnionych do świadczenia tego typu usług.