Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

Finansowanie potrzeb

Pomagamy zrealizować nawet najbardziej nietypowe marzenia

Kontakt do doradcy

Dlaczego warto zapytać o finansowanie potrzeb w banku BNP Paribas

Doradcy Wealth Management Banku BNP Paribas do każdego Klienta podchodzą indywidualnie i starają się zaproponować rozwiązania dostosowane do oczekiwań. Dzięki wsparciu zespołu ekspertów sfinansują Państwo swoje potrzeby bez konieczności upłynniania majątku. Oferujemy wsparcie również dla osób, których dochody pochodzą nie tylko z umowy o pracę. Finansowanie potrzeb jest ofertą skierowaną dla Klientów Wealth Management Banku BNP Paribas.

Co nas wyróżnia

Wakacje kredytowe

 

Wnioski o wakacje kredytowe przyjmujemy od 29 lipca 2022 roku.

Zawieszanie spłaty wydłuży okres kredytowania.

 

Sprawdź

Szczegółowych informacji udzielają Doradcy Wealth Management

Centra Wealth Management

Znajdź Centrum

 
Produkty hipoteczne dla Klientów Wealth Management - karta informacyjna (klienci indywidualni)

Zobacz również

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego. 

Dostępność produktów oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.