Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

Globalny zasięg

Globalny zasięg grupy BNP Paribas w segmencie Wealth Management

1 Na podstawie wyników finansowych banków.

2 Grupa BNP Paribas została określona poprzez globalną wielkość sumy bilansowej dla grup bankowych, posiadających główną siedzibę na terenie Unii Europejskiej – zgodnie z opublikowanymi przez te grupy na własnych stronach internetowych raportami rocznymi za 2022 rok, według stanu na 31.12.2022 r. (z pominięciem podmiotów mających swoją siedzibę na obszarze Wielkiej Brytanii, która wystąpiła z Unii Europejskiej).

Nr 1 w segmencie Wealth Management w strefie EURO

W BNP Paribas Wealth Management korzystamy z zasobów i wiedzy Grupy BNP Paribas, której ponadstuletnie doświadczenie jest jedną z najlepszych rekomendacji. W ramach usług Wealth Management oferujemy kompleksowe rozwiązania, które najlepiej odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom Klientów. Ponieważ wiemy, że majątek to owoc sukcesu wypracowanego przez całe życie, dokładamy wszelkich starań, by dostarczać usługi najwyższej jakości oraz dzielić się bezcenną wiedzą z zakresu pomnażania i zabezpieczania majątku.