Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

BNP Paribas Wealth Management

MNOŻYMY SUKCESY

 

 

 

*Bank BNP Paribas otrzymał tytuł Best Private Bank in Poland (najlepszej bankowości prywatnej w Polsce) w międzynarodowym konkursie Global Private Banking Innovation Awards 2023, którego wyniki ogłoszono 9.06.2023 r. Więcej na stronie: www.thedigitalbanker.com/global-private-banking-innovation-awards-2023.

** BNP Paribas Wealth Management w konkursie WealthBriefing European Awards 2023 został zwycięzcą w kategorii Wealth Management Business w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wyniki ogłoszono w dn. 30.03.2023 r. Więcej na: https://clearviewpublishing.com/events/the-eleventh-annual-wealthbriefing-european-awards-2023/#winners.

***Pozycja nr 1 w Unii Europejskiej Grupy BNP Paribas została określona poprzez porównanie globalnej wielkości sumy bilansowej dla grup bankowych, posiadających główną siedzibę na terenie Unii Europejskiej - zgodnie z opublikowanymi raportami rocznymi za 2022 rok, opublikowanymi przez te grupy na własnych stronach internetowych według stanu na 31.12.2022 r. (z pominięciem podmiotów mających swoją siedzibę na obszarze Wielkiej Brytanii, która wystąpiła z Unii Europejskiej).

BNP Paribas Wealth Management to bankowość prywatna nr 1 w Polsce,
a Grupa BNP Paribas to numer 1 w Unii Europejskiej.

 

Dzięki globalnemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom stabilność finansową niezależnie od sytuacji.

Artykuły

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat BNP Paribas Wealth Management dostępnymi w prasie: