Bank zmieniającego się świata
 
 

Kontakt

Dla potencjalnych Klientów Banku zainteresowanych ofertą produktową

22 548 99 64

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Centrum Obsługi Biznesu dla Klientów

22 548 29 30

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–17:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Jesteśmy bankiem zmieniającego się świata. W zmieniającym się świecie przeobrażeniom ulegają także problemy społeczne. Obserwujemy to, co dzieje się wokół nas. Chcąc jak najlepiej odpowiadać na wyzwania rzeczywistości w komunikacji skupiamy się na sprawach istotnych, prawdziwych i uniwersalnych – ważnych dla Polaków.

Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży

Jesteśmy jednym z inicjatorów i sygnatariuszy Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży – samoregulacji branży finansowej mającej na celu podnoszenie standardów etycznych w relacji z Klientem, którego gospodarzem jest Federacja Konsumentów. Jednym z założeń Deklaracji jest tworzenie jasnej i przejrzystej komunikacji.

Dowiedz się więcej Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży

Prosty język

Chcemy uprościć język, którym komunikujemy się z naszymi Klientami. Od 2019 r. stopniowo przepisujemy nasze dokumenty, listy i materiały promocyjne zgodnie ze standardem prostego języka (plain language). Uprościliśmy dokumenty komunikacji zewnętrznej wszystkich gatunków – od komunikacji spersonalizowanej do masowej. Rozpoczęliśmy także proces upraszczania tekstów prawniczych – umów i regulaminów produktów o najwyższym wolumenie, czyli pożyczek i kredytów.

Świat Cię potrzebuje

Świat Cię potrzebuje

Będąc bankiem zmieniającego się świata wierzymy, że wielkie zmiany zaczynają się od nas samych. Razem z naszymi Klientami, pracownikami i partnerami chcemy zmieniać świat na lepsze, dlatego każdego dnia, od wielu lat ogromną wagę przywiązujemy do działań na rzecz otoczenia. Poprzez kampanię, której hasłem przewodnim jest „Świat Cię potrzebuje”, bank przybliża tematykę Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz zachęca Klientów do wspólnych działań na rzecz ochrony środowiska oraz zmniejszenia nierówności społecznych.

Dowiedz się więcej Świat Cię potrzebuje

motocykliści

Zmieniaj świat razem z nami

Jesteśmy bankiem zmieniającego się świata i inicjatorem pozytywnych zmian. Chcemy zmieniać świat na lepsze razem z naszymi Klientami, pracownikami i partnerami. Dlatego każdego dnia, od wielu lat ogromną wagę przywiązujemy do działań na rzecz otoczenia. Naszymi inicjatywami, wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem w liczne projekty środowiskowe oraz społeczne wspieramy realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Dowiedz się więcej Zmieniaj świat razem z nami

BNP PARIBAS TALKS

BNP PARIBAS TALKS

Od 2018 r. w ramach projektu BNP Paribas Talks realizujemy cykl spotkań z pisarzami, poetami, twórcami z różnych dziedzin sztuki oraz postaciami ze świata kultury. Spotkania realizowane dotychczas w oddziałach banku w całej Polsce, ze względu na pandemię przenieśliśmy się do świata wirtualnego. W kwietniu 2020 r. jako pierwszy bank w Polsce, rozpoczęliśmy regularne publikowanie własnych podcastów na stronie https://talks-bnpparibas.pl/ Otwiera się w nowym oknie. oraz na platformie Spotify Otwiera się w nowym oknie..


Posłuchaj Otwiera się w nowym oknie.

Działania wspierające #ZOSTAŃ W DOMU

Działania wspierające #ZOSTAŃ W DOMU

Bank prowadził działania w mediach społecznościowych zachęcające do pozostania w domu pod nazwą #Zostań w domu. Realizowaliśmy akcje komunikacyjne, które uświadamiały Klientom, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i zachęcaliśmy do przeniesienia kontaktów do przestrzeni wirtualnej.


Dowiedz się więcej Otwiera się w nowym oknie.

#Jeszcze Będzie Przepięknie

#Jeszcze Będzie Przepięknie

Na początku pandemii zrealizowaliśmy kampanię, której motywem przewodnim stała się znana piosenka zespołu Tilt „Jeszcze będzie przepięknie”. Jej celem było wsparcie społeczeństwa w tym trudnym okresie i uświadomienie, że trudna sytuacja izolacji dotyczy wszystkich. Poprzez znane i symboliczne słowa utworu chcieliśmy wzbudzić nadzieję i dodać otuchy wszystkim Polakom w czasie pandemii.


Więcej informacji Otwiera się w nowym oknie.

Rozruszajmy Polskę

Rozruszajmy Polskę

W 2020 r. uruchomiliśmy kampanię #rozruszajmyPolskę. Miała na celu pomoc małym przedsiębiorcom, którzy zmagają się ze skutkami ekonomicznymi pandemii. Stworzyliśmy mechanizm promocyjny, który premiował osoby korzystające z usług m.in.: gastronomii, branży beauty, turystycznej czy fitness. Każdy, kto aktywował aplikację mobilną GOmobile i zapłacił kartą w jednym z wybranych punktów handlowo – usługowych, mógł dostać od banku 50 zł zwrotu.


Dowiedz się więcej Otwiera się w nowym oknie.

To Już Dziś!

To Już Dziś!

W 2020 r. zostaliśmy partnerem kanału „To Już Dziś” na platformie YouTube, autorstwa Abstrachuje.tv. W ramach współpracy prowadziliśmy kampanię promującą rzetelność informacji w Internecie. Chcieliśmy poprzez kanał w rzetelny sposób informować o najnowszych informacjach w zakresie zmian klimatu, rozwoju technologii czy problemów społecznych i przeciwdziałać zjawisku fake newsów.

Obejrzy na YouTube

Dziel się pomocą

Dziel się pomocą

W tym szczególnie trudnym 2020 r., zdecydowaliśmy, że zamiast kupowania tradycyjnych prezentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla naszych Klientów i kontrahentów, podzielimy się dobrem i podarujemy im coś więcej. Nasi Klienci, partnerzy i kontrahenci mogli wybrać organizacje społeczne, które wsparliśmy finansowo.


Dowiedz się więcej Otwiera się w nowym oknie.

Kampania Bank Zielonych Zmian

Bank Zielonych Zmian

Żyjemy na kredyt pod zastaw ziemi, a dług ekologiczny drastycznie wzrasta. Zapobieganie zmianom klimatycznym to obowiązek nas wszystkich. W BNP Paribas troska o środowisko naturalne to jedno z kluczowych zobowiązań.
Zobacz co razem możemy zrobić dla naszej planety


Dołącz do Banku Zielonych Zmian Otwiera się w nowym oknie.

Zostań zmianą

Zostań Zmianą

Od każdego z nas zależy, jak świat będzie wyglądał jutro. W końcu wielkie zmiany zaczynają się od nas samych.
Zobacz jakie inicjatywy podejmujemy, aby zmieniać świat na lepsze.


Dołącz do nas i zostań zmianą! Otwiera się w nowym oknie.

kampania Pomaganie jest fajne

Pomaganie jest fajne

Wiemy, że w zmieniającym się świecie pomaganie ma ogromne znaczenie. Społeczna odpowiedzialność to coś więcej niż jednorazowe akcje sponsoringowe czy charytatywne. Od lat realizujemy programy i inicjatywy, które mają charakter inwestycji społecznych i dają trwałe efekty.


Zobacz, pomaganie jest fajne! Otwiera się w nowym oknie.

Doceniaj, nie oceniaj

Doceniaj, nie oceniaj

Jako bank wspieramy ludzi w realizacji ich planów i marzeń, przede wszystkim dzięki finansowaniu, którego udzielamy. Wiemy, że pieniądze to nie wszystko. Obawa przed krytyczną oceną innych potrafi zdusić w zarodku najbardziej kreatywne pomysły i inicjatywy.
Zobacz jaką inspiracją mogą być słowa doceniania.


Dowiedz się więcej Otwiera się w nowym oknie.

Nic nie dzieje się bez kobiet i bez pieniędzy

Nic nie dzieje się bez kobiet i bez pieniędzy

W zmieniającym się świecie obserwujemy istotną rolę kobiet i ich rosnącą odpowiedzialność w życiu społecznym i zawodowym. Ich aktywność jest coraz bardziej widoczna w wielu dziedzinach życia.
Zauważamy to i chcemy wspierać kobiety. Zobacz, co robimy na rzecz przedsiębiorczości kobiet.


Dowiedz się więcej Otwiera się w nowym oknie.