Bank zmieniającego się świata
Menu
Zaloguj
 
 

Najczęściej poszukiwane

Spokój to kwestia wyboru

 

Po godzinach

Mistrzostwo zaczyna się w głowie. Czego współczesny sport może nauczyć każdego z nas?

Webinarium z cyklu „Premium Ideas” pod hasłem „Spotkania z pasją” zorganizowane przez Bankowość Premium odbyło się 15 kwietnia 2021 r. Gościem specjalnym była psycholożka sportu Daria Abramowicz, z którą Łukasz Grass rozmawiał o tworzeniu balansu między życiem zawodowym a prywatnym oraz przenoszeniu mistrzostwa sportu na codzienność. Podczas spotkania Daria Abramowicz zaproponowała zapoznanie się z „Upór. Potęga pasji i wytrwałości” - Angela Duckworth, „Dlaczego zebry nie mają wrzodów?” - Robert Sapolsky oraz wszystkimi książkami autorstwa Brene Brown.

Gość specjalny - Daria Abramowicz - psycholog sportowy Igi Świątek.. Posiada doświadczenie w pracy między innymi z kadrami narodowymi kolarzy i pływaków oraz z tenisistami i zawodnikami innych dyscyplin na poziomie mistrzowskim.
Ma ponad 25-letnie doświadczenie w sporcie jako zawodniczka i trener. Uprawiała żeglarstwo regatowe, posiada też ponad 10-letnie doświadczenie trenerskie. Jako psycholog pracuje ze sportowcami, trenerami, organizacjami sportowymi i biznesowymi oraz rodzicami zawodników w różnym wieku, w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Współtworzyła oraz prowadziła działający z powodzeniem przez kilka lat portal Park Psychologii.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Spotkanie poprowadził Łukasz Grass, dziennikarz, pisarz, triathlonista. Był redaktorem naczelnym Business Insider Polska, pracował m. in. w Radiu Tok FM, a w telewizji Discovery Channel prowadził cykl filmów dokumentalnych: „How we invented the world” oraz „Polska - operacja zmiana”. Jest twórcą i redaktorem naczelnym Akademii Triathlonu. Napisał książkę: „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” - powieść biograficzną o Jerzym Górskim, legendzie polskiego triathlonu.

premium ideas

Nagrania spotkań online z 2020 r.

Mount Everest – fakty i mity,

czyli spotkanie z himalaistką Moniką Witkowską

 

Gościem specjalnym była himalaistka i podróżniczka, zdobywczyni Korony Ziemi - Monika Witkowska, a prowadzącą spotkanie Barbara Stęchły - Dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży. Monika Witkowska w malowniczy sposób opowiadała o swoich wyprawach, w tym o najważniejszej na Mount Everest. Oprócz szczegółów związanych z organizacją i przygotowaniami do wypraw wysokogórskich, uczestnicy dowiedzieli się również wielu ciekawostek związanych ze wspinaczką, a także jak się motywować w życiu codziennym.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Bezpieczeństwo w sieci – nasze i dzieci

 

Kolejne spotkanie odbyło się 15 października i zostało poprowadzone przez Łukasza Wojdaka – Dyrektora Departamentu Zarządzania Segmentem Klientów Biznesowych i Premium. Tym razem nasi eksperci – Janusz Wardak, jeden z założycieli i prezes Akademii Familijnej oraz Paweł Kosior, Ekspert z Biura Operacji i Przeciwdziałania Cyberprzestępczości, opowiedzieli o niebezpieczeństwach występujących w sieci oraz o skutecznych sposobach zabezpieczania przed nimi siebie i dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Ważna decyzja, ważne działanie - testament

 

Kolejne spotkanie z cyklu spotkań z pomysłem odbyło się 19 listopada. Gościem specjalnym był mecenas Wiktor Iwański, a ekspertem ze strony Banku Sabina Blitek, Dyrektor Biura Prawnego ds. Obsługi Detalicznych Linii Biznesowych. Podczas spotkania można było dowiedzieć się:

 • dlaczego testament to bezpieczeństwo i spokój rodziny?
 • w jaki sposób możecie zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci?
 • jak szybko Państwa rodzina będzie miała dostęp do waszych środków?
 • jak podejść do kwestii testamentu, jeśli jest się przedsiębiorcą?
 • w jaki sposób Państwa dzieci mogą dziedziczyć środki z inwestycji?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Pytania i odpowiedzi

Rozwińzobacz mniej

Artykuły w prasie

Bankuj z BNP Paribas

poznając ofertę premium

Kluczowe jest dla nas holistyczne podejście do klientów premium. Dzięki niemu zapewniamy im wsparcie w każdym aspekcie, w którym tego potrzebują – mówi Przemysław Furlepa, wiceprezes zarządu Banku BNP Paribas odpowiedzialny za obszar bankowości detalicznej i biznesowej.

Przemysław Furlepa

A jak pandemia wpłynęła na wasze relacje z klientami? W oficjalnym memo prasowym napisaliście, że „utrzymanie stałego kontaktu z klientami jeszcze nigdy nie było ani tak trudne ani tak ważne”.

Co ciekawe, niespotykana wcześniej na taką skalę digitalizacja usług i zwiększanie roli zdalnych kanałów kontaktu z bankami zmieniło przyzwyczajenia klientów, nawet najbardziej sceptycznych wobec zdalnego bankowania. Do tego, że bankowanie zdalne jest szybkie, łatwe i bezpieczne, udaje się przekonać coraz więcej klientów. Jak już spróbowało się płatności BLIK, Apple Pay lub Google Pay, to czemu nie otworzyć zdalnie konta albo nie podpisać zdalnie wniosku kredytowego. Rewolucja w zachowaniach klientów dzieje się na naszych oczach i nas cieszy, bo stawia przed nami wciąż nowe wyzwania. W tym wszystkim jednak nadal kluczowe są kwestie relacji na linii klient – bank, budowa zaufania i pozostawania z klientem w ciągłym kontakcie.

cyber pakiet

Teraz, na skutek pandemii, jeszcze więcej kontaktów z bankiem sprowadza się do bankowości elektronicznej, ale wciąż wiele osób obawia się hakerów i utraty pieniędzy w sieci. Bankowość premium to także odpowiedź na te bolączki?

Odpowiedzią na te bolączki jest oferowany w ramach Mojego Konta Premium Pakiet Cyber. Klient otrzymuje ostrzeżenia poprzez SMS i e-mail o próbie wyłudzenia kredytu czy pożyczki przy użyciu skradzionych danych. Tak szybka informacja z Biura Informacji Kredytowej pozwala natychmiast zareagować i zwiększa szanse, by zapobiec wyłudzeniu. Drugim, także ważnym elementem wchodzącym w skład Pakietu Premium, jest nowatorska usługa Bezpieczna Cyber Tożsamość, która zapewnia monitorowanie tzw. darknetu – mrocznej strony internetu, w której kwitnie m.in. handel skradzionymi danymi osobowymi. Usługa działa w trybie 24/7 i sprawdza, czy nie pojawiają się lub nie pojawiły w nim dane klienta. W przypadku zagrożenia klient otrzymuje natychmiastowy alert wraz ze wskazówkami, co zrobić, aby przywrócić bezpieczeństwo danych. Usługa jest bezpłatna dla posiadaczy Mojego Konta Premium przez 12 miesięcy pod warunkiem uruchomienia jej do końca tego roku.

Sądzi pan, że czytelnikom „Plusa Minusa” spodoba się bankowość premium a`la Bank BNP Paribas?

Jestem przekonany, że oferta bankowości premium znajdzie uznanie nie tylko wśród państwa czytelników, ale także klientów innych banków. Zachęcam do odwiedzenia naszych oddziałów i doradców klienta premium oraz skorzystania z pełnej oferty rozwiązań premium.

–rozmawiał Artur Osiecki

Źródło: Rzeczpospolita, emisja w dn. 10.10.2020 r.

Porozmawiajmy o pieniądzach

Jak planować i kontrolować budżet domowy, a następnie rozsądnie inwestować zaoszczędzone pieniądze? Odpowiada Barbara Stęchły, Dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży w Bank u BNP Paribas.

Zmienia się świat, zmienia się bankowość. Co dzisiaj swoim klientom może zaoferować bank?

W dzisiejszych czasach, efektywne zarządzanie finansami wymaga szczególnej troski, dbałości i wiedzy. Dlatego w ramach Bankowości Premium za cel stawiamy sobie zapewnienie klientom profesjonalnego i kompleksowego wsparcia, w pełnym zakresie ich potrzeb – począwszy od rachunków, poprzez kredyty gotówkowe, ubezpieczenia, skończywszy na produktach oszczędnościowo-inwestycyjnych. A wkrótce udostępnimy również usługę doradztwa inwestycyjnego. Już teraz partnerami dla naszych klientów są wykwalifikowani doradcy premium, dla których główną wartością jest współpraca z klientami oparta na zaufaniu i partnerstwie. Nasi klienci mogą również wybrać wsparcie wirtualnego eksperta, który wirtualny jest tylko z nazwy, bo klienci po drugiej stronie monitora mają kontakt z doradcami równie profesjonalnie przygotowanym do pełnej obsługi tak jak doradcy w placówkach. Jako bank kładziemy także duży nacisk na wiedzę i kompetencje naszych doradców, poprzez ich udział w trzystopniowym procesie certyfikacji, w tym międzynarodowej certyfikacji EFPA (European Financial Planning Association), dzięki której uzyskują dyplom Europejskiego Doradcy Finansowego.

Barbara Stęchły zdjęcie

Jak konto może pomóc w codziennym zarządzaniu naszymi finansami?

Świat codziennego bankowania w ostatnim czasie przeszedł przyspieszoną ewolucję. Nasi klienci zrezygnowali z częstych odwiedzin w oddziale na rzecz rozwiązań pozwalających na zarządzanie finansami z dowolnego miejsca na świecie. Bankowość Premium BNP Paribas oferuje szereg rozwiązań zdalnych. Finansami można zarządzać poprzez bankowość internetową czy mobilną lub skorzystać ze wsparcia wirtualnego eksperta.

 

Czy dzięki kontu bankowemu możemy dbać o przyszłość naszych bliskich? Na przykład chronić ich zdrowie?

Oferta dla Klientów Premium to także specjalne warianty ubezpieczeń: na życie, ubezpieczenia medyczne – ułatwiające leczenie i ubezpieczenia w razie najczęściej występujący chorób cywilizacyjnych.

Źródło: Pani, emisja w dn. 20.10.2020 r.

Liczy się zaufanie

O tym, jak banki odpowiadają na nowe wyzwania ostatnich miesięcy, jakie rozwiązania oferują wobec zmieniających się potrzeb klientów oraz jak pomagają nam dbać o zdrowie i przyszłość naszą i naszych bliskich – opowiada Łukasz Wojdak, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentem Klientów Biznesowych i Premium w Banku BNP Paribas.

Łukasz Wojdak

Nasze życie ostatnio bardzo się zmieniło. W nowej sytuacji pojawiły się nowe potrze­by, jak banki wychodzą im naprzeciw?

Bank BNP Paribas postawił na rozwiązania zdalne: otwarcie konta poprzez selfie, zdalny zakup produktów, w tym ważnych dla klientów Premium produktów inwestycyjnych. Nato­miast jeżeli chodzi o placówki stacjonarne, pandemia nauczyła nas jeszcze lepszej organi­zacji. Wprowadziliśmy aplikację Booksy, która umożliwia umawianie wizyty na konkretny ter­min bezpośrednio z doradcą. Od początku listo­pada można umawiać się na takie spotkania również przez stronę internetową banku.

Do dyspozycji klientów pozostają konsultanci infolinii z dedykowanym numerem Premium. Nie możemy też zapomnieć o naszym podsta­wowym dziś kanale kontaktu, czyli aplikacjach GOonline i GOmobile, gdzie w wygodny i szybki sposób można zrealizować większość potrzeb w zakresie codziennego bankowania.

Co jeszcze oferuje Bankowość Premium?

Zaufanie. Bardzo ważne jest dla nas, aby być za­ufanym partnerem biznesowym dla naszych klientów, chcemy być blisko nich. Wszyscy nasi doradcy podlegają prestiżowej w świecie finan­sów międzynarodowej certyfikacji EFPA.

Chcemy być zaufanym partnerem biznesowym dla naszych klientów, chcemy być blisko nich.

Źródło: Twój Styl Man, emisja w. dn. 17.11.2020 r.

 

BNP PARIBAS TALKS - Podcasty z wyjątkowymi osobami

Oferta Premium

Moje konto Premium

Moje Konto Premium
z pakietem Cyber

 • 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku
 • 0  wypłaty gotówki kartą z bankomatów w Polsce i na całym świecie
 • Opieka indywidualnego doradcy
 • Autooszcędzanie -dedykowane konto oszczędnościowe z funkcją automatycznego oszczędzania
 • Kursy walut Premium

Sprawdź

Visa Platinum

Karta kredytowa Visa Platinum (RRSO 9, 87%)
pełna korzyści

Podróżowanie będzie przyjemnością, a codzienne użytkowanie karty to wiele dodatkowych benefitów:

 • Brak prowizji za przewalutowanie
 • Bezpłatne ubezpieczenie podróży zagranicznej z pakietem assistance i concierge
 • 4 bezpłatne wejścia w roku kalendarzowym do saloników lotniskowych w ramach usługi Dragon Pass

 

Sprawdź

ubezpieczenie

Ubezpieczenie
Plan wsparcia w chorobie Premium

Indywidualne ubezpieczenie zdrowia stworzone przez Cardif dla Klientów Banku, którego celem jest finansowe wsparcie Ubezpieczonego na wypadek wystąpienia jednej z poważnych chorób objętych warunkami umowy (nowotwór złośliwy, rak in situ, zawał serca, operacja pomostowania naczyń wieńcowych, przeszczep narządu, udar mózgu, niewydolność nerek).

Sprawdź

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Rozwiń

We use cookies on our website, which are saved to the hard drive of the user’s terminal device to help you navigate and customize the site to your preferences. For more information about cookies, see Privacy Policy. Disabling on or deleting cookies from the terminal device is possible after the web browser settings have been properly configured. For more information about blocking and deleting cookies, see Privacy Policy. Disabling the option to save cookies may make it difficult or impossible to use certain features of the Website. If you do not change your web browser settings to settings that disable saving of cookies, you agree to have them saved. Expand