Najczęściej poszukiwane

 
 

Kontakt

Dla Państwa wygody centra BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.

 

Centra Private Banking

Doradztwo przy zakupie nieruchomości we Francji

Pomagamy spełnić marzenia o biurze w Paryżu lub posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu

o Doradztwie  przy zakupie nieruchomości we Francji

Oferujemy Państwu informacje i wiedzę w zakresie realizacji transakcji na rynku nieruchomości we Francji. Specjalizujemy się w takich obszarach jak:

  • Ekskluzywne nieruchomości w Paryżu i na Riwierze Francuskiej: luksusowe apartamenty, pałace, dworki i nieruchomości wypoczynkowe
  • Rynek inwestycyjny w Paryżu: biura, mieszkania, budynki użytku mieszanego

CO oferujemy w ramach  DORADZTWa PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI WE FRANCJI?

Gdzie skorzystać z Doradztwa przy zakupie nieruchomości we Francji?

Centra Private Banking
Banku BNP Paribas

Znajdź Centrum

Sposób działania

Usługi doradztwa przy zakupie nieruchomości we Francji świadczy Exclusive Property:

 

  • Spółka kontrolowana w 100% przez grupę BNP Paribas, która specjalizuje się w konsultingu i transakcjach na rynku nieruchomości we Francji
  • Działa jako autonomiczna spółka niezależna od BNP Paribas Real Estate
  • Od 1989 jest spółką dedykowaną dla BNP Paribas Wealth Management i współpracuje z najbardziej prestiżowymi klientami BNP Paribas

O Exclusive Property

Oferta

Spółka oferuje nieruchomości, które sprzedaje bezpośrednio lub pośrednio przez zaufanych partnerów. Doradcy Exclusive Property znajdą nieruchomość odpowiadającą oczekiwaniom naszych Klientów.

Pełnomocnictwo umożliwi współpracę w imieniu Klienta z ekspertami rynku nieruchomości, w celu pozyskania informacji o pojawieniu się interesujących ofert.

Dodatkowo, doradcy zapewniają pełną pomoc:

  • Negocjacje
  • Analiza prawna
  • Aspekty techniczne
  • Dostęp do architektów w całym procesie zakupu nieruchomości

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usług doradztwa przy zakupie nieruchomości we Francji należy kontaktować się z dedykowanym Doradcą, który skontaktuje Państwa z zespołem Exclusive Property.

Zasoby

Doradcy Exclusive Property współpracują zarówno z osobistymi doradcami (notariusz, architekt, prawnik) jak i z dedykowanym Klientowi doradcą oraz współpracującymi z BNP Paribas Wealth Management ekspertami z dziedziny prawa i podatków, świadczącymi usługi planowania majątku.

Filozofia

Zindywidualizowane podejście Exclusive Property zapewnia niezależne doradztwo, podczas całego procesu zakupu nieruchomości, dbając o najwyższe standardy etyczne, poufność i przejrzystość procedur.