Bank zmieniającego się świata
Otwórz konto Weź kredyt
 
 

Kredyt ratalny w sklepach internetowych

Kredyt na zakupy na raty przez Internet (RRSO 0%)

Dostępność
Partnerzy

CO ZYSKUJESZ korzystając Z KREDYTu RATALNego W SKLEPACH INTERNETOWYCH?

Chcesz realizować swoje marzenia bez nadwyrężania oszczędności lub domowego budżetu? Cenisz wygodę zakupów w Internecie? Kredyt ratalny w sklepach internetowych to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Jak uzyskać Kredyt ratalny w sklepach internetowych?

Produkt jest dostępny bezpośrednio na stronach internetowych sklepów współpracujących z Bankiem. Aby skorzystać z kredytu ratalnego wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: BNP Paribas Raty. Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.

1

Wybierz towar i złóż zamówienie

Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty Banku BNP Paribas, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 100 zł.

2

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.

3

Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny

Wraz Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu..

4

Oczekuj na towar

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Bank wyśle do Ciebie pocztą.

Zobacz jakie to proste

Dla partnerów

Chcesz zostać Partnerem Banku BNP Paribas i oferować nasz kredyt ratalny?

sprawdź

ZOBACZ LISTĘ SKLEPÓW

Kredyt ratalny w sklepach internetowych Banku BNP Paribas jest dostępny u wybranych partnerów, między innymi:

Dokumenty

 

Regulamin zawierania z BNP Paribas Bank Polska S.A. umów o internetowy kredyt ratalny (obowiązuje od 01.07.2024 r.)

 

Regulamin zawierania umów o kredyt ratalny za pośrednictwem Autopay S.A. (obowiązuje od 18.06.2023 r.)

 

Regulamin zawierania umów o kredyt ratalny poprzez sklep internetowy www.mediamarkt.pl (obowiązuje od 01.07.2024 r.)

 
Tabela oprocentowania, opłat i prowizji dla kredytu ratalnego w kanale internetowym (ważna dla umów zawartych od 29.05.2020 r.)
 
Warunki wnioskowania o kredyt ratalny poprzez sklep internetowy BNP Paribas Bank Polska S.A.

Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę obliczoną dla reprezentatywnego przykładu, wyliczoną na dzień 26.01.2021. Przyznanie kredytu oraz jego warunki zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.