Bank zmieniającego się świata
Oferta
KARTA Carrefour MASTERCARD

Twój najlepszy wybór
(RRSO 16,87%)

Kontakt z Doradcą
Produkt dostępny:
Partnerzy

Co zyskujesz z Kartą kredytową Carrefour Mastercard?

rabat z carrefour

Płacąc kartą płatniczą Carrefour w sklepach Carrefour w poniedziałki i piątki możesz zyskać aż 10 % wartości transakcji w formie e-bonu.

Rabat do 10% za zakupy w poniedziałki i piątki

 

Płać kartą kredytową Carrefour Mastercard i zyskaj rabat do 10% 3 wartości transakcji! 

Rabat w postaci e-Bonu przyznawany jest przez Carrefour za zakupy dokonywane w poniedziałki i piątki (za wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy). e-Bon możesz wykorzystać przy następnych zakupach.

Zrób zakupy za 300 zł i zyskaj aż 30 zł rabatu!

 • minimalna kwota zakupu uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to 50 zł brutto4
 • maksymalna kwota rabatu to 30 zł
 • promocja obowiązuje od 01.07.2019 r. do 29.02.2020 r.

Sprawdź

Płacąc za paliwo na stacjach Carrefour kartą Carrefour Mastercard wydaną przez BNP Paribas zyskujesz 2% wartości transakcji

Rabat do 2% za zakup paliwa na stacjach Carrefour

 

Płać za paliwo na stacjach Carrefour kartą Carrefour Mastercard i zyskaj do 2% 5 wartości transakcji w postaci e-Bonu od Carrefour!

 • minimalna kwota zakupu uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to 100 zł brutto4
 • maksymalna kwota rabatu to 6 zł
 • promocja obowiązuje od 01.07.2019 r. do 29.02.2020 r. na stacjach paliw Carrefour z wyjątkiem stacji samoobsługowych.

Sprawdź

Koszty kredytu

RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla umowy o kartę kredytową wynosi 16,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4328,05 zł, oprocentowanie zmienne 10 %, całkowity koszt kredytu 328,05 zł (w tym: odsetki 208,05 zł, miesięczna opłata za kartę 10 zł) 11 miesięcznych rat równych w wysokości 360,63 zł, 12 rata wyrównująca w wysokości 361,12 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Plan ratalny

Plan ratalny

Zrobiłeś większe zakupy kartą kredytową? Kupiłeś nową pralkę, a może zapłaciłeś za wakacje?

Zdecyduj się na plan ratalny i spłacaj zadłużenie w równych ratach.

Sprawdź

*Dodatkowa gotówka na karcie

 • Gotówka na Twojej karcie kredytowej

  Dzięki swojej karcie kredytowej masz dostęp do gotówki w ramach indywidualnie przyznanego limitu gotówkowego. Możliwość wypłaty gotówki z karty jest doskonałym rozwiązaniem zawsze, gdy pojawią się nieprzewidziane wydatki:

  • Raty dopasowane są do Twoich możliwości – sam decydujesz w jakiej wysokości i w ilu ratach spłacisz wykorzystane środki
  • Informacje dotyczące wypłaconej gotówki trafią do Ciebie w wyciągu i będą dostępne w systemie bankowości internetowej
  • Minimum formalności
  • Szybka spłata pozwoli na szybsze odnowienie limitu kredytowego i gotówkowego oraz niższe koszty odsetek.

   

  Pamiętaj, że wypłata gotówki z bankomatu, poprzez system bankowości internetowej i przez telefon z rachunku karty kredytowej w ramach dostępnego limitu gotówkowego, wiąże się z kosztami. Szczegóły w Tabeli oprocentowania, prowizji i opłat (zakładka DOKUMENTY).

 • Jak wypłacić gotówkę?

  Wypłata gotówki z bankomatu, z rachunku karty kredytowej w ramach dostępnego limitu gotówkowego, wiąże się z kosztami. Szczegóły w Tabeli oprocentowania, prowizji i opłat (zakładka DOKUMENTY)

  • ​System bankowości internetowej

  Gotówkę z karty można wypłacić robiąc przelew na swoje konto za pośrednictwem Systemu bankowości internetowej. W celu zautoryzowania transakcji należy podać hasło, które zostanie wysłane do Ciebie na numer telefonu widniejący w systemie banku

  • Bankomat

  Gotówkę z bankomatu można wypłacić z dowolnego bankomatu oznaczonego logo MasterCard®*. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Do zautoryzowania transakcji niezbędne jest podanie kodu PIN przypisanego do karty. Maksymalna kwota pojedynczej transakcji nie może być wyższa niż posiadany limit gotówkowy oraz jest zależna od ustawień bankomatu.

  • Telefoniczna dyspozycja przelewu gotówki.

  Aby złożyć telefoniczną dyspozycję przelania gotówki, zadzwoń na Infolinię - 801 321 123 lub +48 22 134 00 00 dostępnym 24/7 (koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora).

 

Produkt dostępny w punkcie  "Usługi finansowe"  w wybranych sklepach Carrefour


znajdź najbliższy punkt "Usługi finansowe" CARREFOUR
 

Aby skorzystać z karty, należy spełnić następujące warunki:

 • Być osobą fizyczną, która ukończyła 18 lat
 • Posiadać stałe zameldowanie na terenie Polski
 • Posiadać aktualny dokument tożsamości
 • Posiadać stałe źródło dochodu zgodne z wymogami Banku

 

Zawarcie umowy o kartę kredytową Carrefour Mastercard jest uzależnione od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji

płacę   mobilnie

       

 

 

                              

 

 

 

 • Nie musisz mieć przy sobie portfela ani karty. Wystarczy Ci jedynie telefon komórkowy!
 • Nie ponosisz opłat za korzystanie z płatności mobilnych
 • Szybko zapłacisz w wielu aplikacjach, sklepach internetowych i stacjonarnych

dokumenty

 
Umowa o kartę kredytową Carrefour Mastercard
 
Regulamin kart kredytowych Carrefour Mastercard dla Klientów detalicznych
 
Taryfa prowizji i opłat Kart kredytowych Carrefour Mastercard dla klientów detalicznych
 
Regulamin Promocji „Rabat nawet 10%"
 
Regulamin Promocji „Rabat nawet 2%"
 
Regulamin Sprzedaży Premiowej "Karta Carrefour Mastercard dla Ciebie"
 
Regulamin Sprzedaży Premiowej "2x więcej z kartą Carrefour Mastercard"

1Okres bezodsetkowy, w którym można opłacić swoje zakupy ze środków przyznanych przez Bank i spłacić wykorzystany limit w dogodnej chwili. Okres bezodsetkowy dotyczy transakcji bezgotówkowych.

2Wydanie karty dodatkowej jest bezpłatne (zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji). Miesięczna opłata za korzystanie z karty dodatkowej wynosi 5 zł. Karta dodatkowa może zostać wydana dla osoby, która ukończyła 13 rok życia.

3Organizatorem promocji „Rabat nawet 10%” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: +48 22 134 00 04 dostępnym w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem Twojego operatora) oraz na www.carrefour.pl. Promocja dotyczy tylko transakcji na kwotę minimum 50 zł brutto (cena po uwzględnieniu rabatów naliczanych bezpośrednio przy kasie) zapłaconych kartą kredytową Carrefour Mastercard® i nie obejmuje transakcji rozkładanych na raty, zakupu paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych, doładowań energetycznych i telefonicznych, produktów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa), produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. płatności w ramach usługi „Moje Rachunki”, zakupu ubezpieczeń, kart podarunkowych, lotto oraz wypłaty gotówki w ramach usługi „Cashback”. e-Bony o wartości od 5 zł do 30 zł są do wykorzystania w hipermarketach Carrefour lub supermarketach Market oraz na stacjach paliw Carrefour. Wartość e-Bonu uzależniona jest od kwoty zapłaconej kartą. e-Bony nie są realizowane w kasach samoobsługowych. RRSO wynosi 16,87%. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 (NIP: 937-00-08-168) współpracuje z Bankiem BNP Paribas Bank Polska S.A. (NIP: 526-10-08-546) i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.

4Cena brutto po uwzględnieniu rabatów naliczanych przy kasie.

5Organizatorem promocji „Rabat nawet 2%” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: +48 22 134 00 04 dostępnym w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem Twojego operatora) oraz na www.carrefour.pl. Uczestnikiem promocji może być Posiadacz lub Użytkownik karty kredytowej Carrefour Mastercard®, który wyrazi chęć wzięcia udziału w promocji. Promocja dotyczy tylko transakcji na kwotę minimum 100 zł* zapłaconych kartą kredytową Carrefour Mastercard® i nie obejmuje transakcji rozkładanych na raty. Promocja dotyczy zakupu paliw płynnych i gazowych. Promocja nie obowiązuje na stacjach paliw Carrefour samoobsługowych. Wartość e-Bonu uzależniona jest od kwoty zapłaconej kartą za zakup paliwa. e-Bony nie są realizowane w kasach samoobsługowych. Zawarcie umowy o kartę kredytową Carrefour Mastercard® jest uzależnione od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Materiał ma charakter reklamowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 (NIP: 937-00-08-168) współpracuje z Bankiem BNP Paribas Bank Polska S.A. (NIP: 526-10-08-546) i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour. *Cena brutto po uwzględnieniu rabatów naliczanych bezpośrednio przy kasie.

Zawarcie umowy o kartę kredytową Carrefour Mastercard jest uzależnione od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.

 

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Rozwiń