Najczęściej poszukiwane

Bank zmieniającego się świata
 
 

 

Wiceprezeska Zarządu, Obszar Operacji i Wsparcia Biznesu

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów Executive MBA na ESCP Business School w Paryżu. Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń i programów rozwojowych także certyfikowanych przez uczelnie zagraniczne - HEC, The University of Texas at Austin, George Washington University.

Jest doświadczoną liderką, która z sukcesem realizowała złożone transformacje organizacyjne i technologiczne także w procesie fuzji banków. Ma ponad 25 lat doświadczenia w sektorze bankowym w obszarach operacji, finansów, wsparcia biznesu, technologii i transformacji.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Pierwszym Polsko-Amerykańskim Banku SA, który po kolejnych fuzjach z Fortis Bank i Dominet Bank w 2010 r. został przejęty przez BNP Paribas. Pełniła m.in. funkcje dyrektora Departamentu Zarządzania Projektami, dyrektora Programów IT, dyrektora Departamentu Rozwoju Systemów IT dla Biznesu. W trakcie fuzji operacyjnej BGŻ BNP Paribas była dyrektorem Departamentu Migracji Systemów. W latach 2018-2021 pełniła funkcję dyrektora zarządzającego Pionu Rozwoju Systemów IT dla Klienta Detalicznego. W styczniu 2022 r. objęła stanowisko lidera Tribe’u Open & Beyond Banking, a w okresie grudzień 2022 – kwiecień 2023 r. pełniła dodatkowo funkcję lidera Tribe’u Doświadczenie Kandydata i Pracownika. Od 1 stycznia 2024 r. pełni funkcję wiceprezesa Zarządu BNP Paribas Bank Polska S.A. nadzorującego Obszar Operacji i Wsparcia Biznesu.

Pani Małgorzata Dąbrowska spełnia wymogi Art. 22aa Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (z późn. zm.).